ΗΜΕΡΕΣ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Οκτ 201917

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι επισημοποιήθηκε το πρόγραμμα των επιμορφωτικών συναντήσεων των εκπαιδευτικών (της ομάδας σχολείων στην οποία ανήκει και το δικό μας-5ο, 9ο, 10ο, 12ο Δ. Σ. Πετρούπολης) από τη συντονίστρια Εκπαίδευσης κ. Τσούτσουβα Μ.μέσω του 3ου ΠΕ.ΚΕ.Σ. Έχει την ακόλουθη μορφή:

Εκπαιδευτικοί Α΄και Β΄τάξεων την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019 (Την ίδια ημέρα οι μαθητές/τριες των Α΄και Β΄τάξεων δεν θα προσέλθουν στο σχολείο).

Εκπαιδευτικοί Γ΄και Δ΄τάξεων την Πέμπτη 28 Νοεμβρίου 2019 (Την ίδια ημέρα οι μαθητές/τριες των Γ΄και Δ΄τάξεων δεν θα προσέλθουν στο σχολείο).

Εκπαιδευτικοί Ε΄και ΣΤ΄τάξεων την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019 (Την ίδια ημέρα οι μαθητές/τριες των Ε΄και ΣΤ΄τάξεων δεν θα προσέλθουν στο σχολείο).

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΗΜΕΡΕΣ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ