9ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Ιωνίας

Τελευταία νέα

Εορτή 17ης Νοέμβρη

2018-11-13

Δείτε το πρόγραμμα των εκδηλώσεων του σχολείου μας για την 17η Νοεμβρίου: 17η Νοέμβρη Διαβάστε το πλήρες άρθρο»

Εορτή 28ης Οκτωβρίου

2018-10-19

Δείτε το πρόγραμμα των εκδηλώσεων του σχολείου μας για την 28η Οκτωβρίου: 28η Οκτωβρίου Διαβάστε το πλήρες άρθρο»

Κλειστό αύριο το σχολείο!

2018-09-27

Κλειστά θα είναι τα σχολεία την Παρασκευή στην Αττική λόγω της σφοδρής κακοκαιρίας που πλήττει τη χώρα, με απόφαση της Περιφεριάρχη Ρένας Δούρου. Αναλυτικά η ανακοίνωση της Περιφέρειας Αττικής: "Λόγω των ιδιαίτερα έντονων και επικίνδυνων καιρικών φαινομένων Διαβάστε το πλήρες άρθρο»

«Τσάντα στο σχολείο»

2018-09-20