ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ

Αγαπητοί γονείς,

Ελπίζουμε να είστε καλά και εσείς και τα παιδάκια σας.Με αφορμή ερωτήματα γονέων που μας πληροφόρησαν ότι δεν λαμβάνουν κάποια email από εμάς που έχουν λάβει μαθητές της ίδιας τάξης, σας ενημερώνουμε ότι πιθανόν τα μηνύματα αυτά να έχουν πάει στο φάκελο spam (ανεπιθύμητα).Επίσης κάποιες ενημερώσεις απο το Σχολείο δεν στέλνονται με ηλεκτρονική αλληλογραφία αλλά αναρτώνται στην παρούσα ιστοσελίδα, για το λόγο ότι αν είναι μεγάλο το μήνυμα δεν μπορεί να σταλεί μέσω του συστήματος.

Επομένως παρακαλούμε να κοιτάζετε στα ανεπιθύμητα της ηλεκτρον. αλληλογραφίας σας και να ενημερώνεστε καθημερινά από την ιστοσελίδα του Σχολείου.

Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα μπορείτε να τηλεφωνείτε στα τηλέφωνα 210-2798403 ή 210-2796996 κατά τις ώρες 8.15-13.30.