Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Ψηφοφορία των γονέων για το λογότυπο της μαθητικής εφημερίδας του 7ου Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής

Στο πλαίσιο της προετοιμασίας της μαθητικής εφημερίδας του σχολείου, και της υλοποίησης σχολικού προγράμματος εικαστικών, για την γραφιστική της υποστήριξη, από τις τάξεις Ε’ κα Στ’, οι μαθητές ετοίμασαν προτάσεις λογότυπου και σήματος κατατεθέν. Μέσα από μυστική ψηφοφορία σε κάθε τμήμα ξεχώρισαν τα επικρατέστερα. Στην τελική ψηφοφορία τα επιλεγμένα από κάθε τμήμα, έχουν ήδη ψηφιστεί από μαθητές των Δ’, Ε’ και ΣΤ’ τάξεων και τους δασκάλους και ήρθε η ώρα να εκφραστούν και οι γονείς.

Μπείτε λοιπόν στον παρακάτω σύνδεσμο και επιλέξτε και εσείς (μόνο μία επιλογή). Η ψηφοφορία θα ολοκληρωθεί την Πέμπτη, στις 4:15 το απόγευμα