Το τηλέφωνο επικοινωνίας μας είναι:

E – mail: mail@6nip-kerkyr.ker.sch.gr

&

ektonipiagogeiocorfu@gmail.com

Ταχυδρομική διεύθυνση: Κύπρου 1 Κέρκυρα, τ.κ. 49100

2 σχόλια στο άρθρο

“Επικοινωνία”

1. 16 Ιουνίου, 2021 στις 19:08      Απάντηση ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Έγραψε:

Εξαιρετική η πρωτοβουλία σας να δημιουργήσετε το βίντεο με τα όμορφα φωτογραφικά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα των παιδιών μας καθ’ όλη τη σχολική χρονιά, δημιουργώντας έτσι και μια αναδρομή όσων συνέβησαν και την επηρέασαν. Με ενθουσιασμό το βλέπαμε και το ξαναβλέπαμε οικογενειακώς απολαμβάνοντας και σιγοτραγουδώντας τα μουσικά κομμάτια που επιλέχθηκαν!
    Σας ευχαριστούμε θερμότατα για όσα προσέφερε το σχολείο μας, δύο χρόνια στο Στέφανο και στους συμμαθητές του, όπως και προ τετραετίας στον αδελφό του, Βασίλη και στη δική του τάξη!
    Ευχόμαστε από καρδίας πάντα πρόσχαρες, υπομονετικές, δοτικές και δημιουργικές να ‘στε!
    Καλή ξεκούραση και καλό καλοκαίρι σε όλες τις οικογένειες και καλή πρόοδο στα παιδάκια σας.

2. 18 Ιουνίου, 2021 στις 08:06      Απάντηση 6ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Έγραψε:

Ευχαριστούμε από καρδιάς για τα όμορφα λόγια σας, τα οποία μας γεμίζουν δύναμη και αισιοδοξία… Ευχόμαστε και σε εσάς ένα όμορφο καλοκαίρι και καλή πρόοδο στα παιδιά σας!
    Οι νηπιαγωγοί