(Ξανά)ανοίγει το κυλικείο του σχολείου μας

20221118 124333

Τη Δευτέρα 21 Νοεμβρίου θα λειτουργήσει ξανά το κυλικείο του σχολείο μας, με νέα διεύθυνση.

Παρακάτω παρατίθεται ο τιμοκατάλογος των προϊόντων του, μετά από ενημέρωση που είχαμε από τη νέα διαχειρίστρια του κυλικείου Αγγελική Λυκογιάννη.

Η ανακοίνωση της κ. Λυκογιάννη:

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι το κυλικείο μας θα λειτουργήσει κανονικά από την Δευτέρα 21/11/2022 και είναι πλήρως ανακαινισμένο. Τα προϊόντα που μπορείτε να βρείτε είναι απολύτως σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία, παρασκευάζονται και ψήνονται καθημερινά εντός του κυλικείου από φρέσκα και αγνά υλικά.

Επιπλέον, όποιος γονέας δεν επιθυμεί το παιδί του να μεταφέρει χρήματα μαζί του ή ακολουθεί συγκεκριμένη διατροφή καθώς και για την προετοιμασία φαγητού για το ολοήμερο πρόγραμμα μπορεί να επικοινωνεί μαζί μου.

Εύχομαι καλή συνέχεια στη σχολική χρονιά και καλή πρόοδο στα παιδιά μας.

Με εκτίμηση,

Αγγελική Λυκογιάννη