Εσωτερική αξιολόγηση

Το 4ο Νηπιαγωγείο Πυλαίας είναι για άλλη μια χρονιά ψηλά…!! Όλα 10…!!  Πετύχαμε τους στόχους μας χάρη στον έγκαιρο προγραμματισμό,  την σωστή οργάνωση και στοχοθέτηση, την άψογη συνεργασία ανάμεσα σε εκπαιδευτικούς και γονείς. Θέλω να ευχαριστήσω όλη την ομάδα του σχολείου μου για το έργο της και ιδιαίτερα τις συντονίστριες των ομάδων μας για το αμείωτο ενδιαφέρον που έδειχναν στο να εξελίσσεται ορθά σε κάθε βήμα η αξιολόγηση, την συντονίστρια εκπαιδευτικού έργου για την βοήθεια και καθοδήγηση που μας παρείχε σε κάθε στάδιο της προσπάθειας μας…τους γονείς των παιδιών μας που στάθηκαν αρωγοί σε οποιαδήποτε δράση του σχολείου κι αν τους χρειαστήκαμε…και φυσικά στους μικρούς μαθητές  που ήταν οι εμπνευστές μας και που  μέσα από την αγάπη που μας δίνουν, θέλουμε κάθε φορά να προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι δάσκαλοι…καλύτεροι άνθρωποι.. Οι συνεργασίες φέρνουν πάντα τα καλύτερα αποτελέσματα!