Εκπαιδευτικοί

Εκπαιδευτικό προσωπικό σχ. έτους 2023-2024

Οι εκπαιδευτικοί είναι διαθέσιμοι, σε όλη τη διάρκεια του διδακτικού τους ωραρίου, να παρέχουν ενημέρωση στους γονείς – κηδεμόνες για κάθε ζήτημα που αφορά τη φοίτηση των παιδιών τους.

Για πιο εμπεριστατωμένη ενημέρωση μπορούν να απευθύνονται στους εκπαιδευτικούς τις ημέρες και ώρες που αναγράφονται στον παρακάτω πίνακα:

Α/Α Ονοματεπώνυμο Κλάδος Ειδικότητα Μέρες – Ώρες Επικοινωνίας
1 Χαϊτίδου Μαρία ΠΕ04.04 Βιολόγος – Διευθύντρια Ώρες λειτουργίας του σχολείου
2 Σημαιοφορίδης Σταύρος ΠΕ86 Πληροφορικής – Υποδιευθυντής Καθημερινά 10:00 – 13:00
3 Κακλείδου Μερσίνα ΠΕ02 Φιλόλογος – Υποδιευθύντρια Καθημερινά 10:00 – 13:00
4 Αθανασιάδου Ανατολή ΠΕ02 Φιλόλογος Δευτέρα 5η ώρα, Τρίτη 3η ώρα
5 Αλεξανδρίδου Στυλιανή ΠΕ03 Μαθηματικός Τρίτη 4η ώρα
6 Αρβανίτης Αργύριος ΠΕ78 Οικονομολόγος Παρασκευή 11:00 έως 12:00
7 Αριστερίδης Ιωάννης ΠΕ04.01 Φυσικός Τρίτη 9 -10, Τετάρτη 9 -10, Πέμπτη 10.45 -11.50
8 Βουνοτρυπίδου Δέσποινα ΠΕ02 Φιλόλογος Τρίτη 10:00 -10:45, Παρασκευή 10:00 -10:45
9 Ζανίδου Βάια ΠΕ01 Θεολόγος Δευτέρα 10:00 – 12:00, Τρίτη 10:00 – 12:00
10 Ιορδάνογλου Αικατερίνη ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής Τρίτη 11:40 έως 13:25, Τετάρτη 12:35 έως 14:10
11 Κακαβούλη Αλεξάνδρα ΠΕ06 Αγγλικών Δευτέρα 10:55 – 11:40, Παρασκευή 10:55 – 11:40
12 Κακουλίδου Ιωάννα ΠΕ02 Φιλόλογος Παρασκευή 10:00 – 12:00
13 Καμπούρης Γιώργος ΠΕ86 Πληροφορικής Δευτέρα 11:00 – 12:00
15 Καψούδα Όλγα ΠΕ02 Φιλόλογος Δευτέρα 11:00 – 14:00
16 Κεσκιλίδης Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός Δευτέρα 3η ώρα, Τρίτη 5η ώρα
17 Κιβρακίδης Νικόλαος ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής Πέμπτη 3η ώρα
18 Κοτζαφίλιου Μαγδαλινή ΠΕ04.01 Φυσικός Τρίτη 9:00 – 10:00 και 11:50 – 12:40
19 Κυριάκου Βασιλική ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής Τρίτη 9:00 – 12:00
20 Λαγοθηριανού Δημητρία ΠΕ80 Κοινωνιολόγος Τρίτη 11:00 – 12:30
21 Λαζακίδου Ελένη ΠΕ03 Μαθηματικός Τρίτη 10:00 – 10:45
22 Μάντσιου Ευαγγελία ΠΕ02 Φιλόλογος Τρίτη 10 -10:45, Τετάρτη 11:50 -12:35, Πέμπτη 11:50 -12:35
23 Μαρτινάκη Κασσιανή ΠΕ06 Αγγλικών Δευτέρα 5η ώρα, Τετάρτη 5η ώρα
24 Μπαλτζόπουλος Αντώνιος ΠΕ04.02 Χημικός Δευτέρα 2η ώρα
25 Μυλλής Παντελής ΠΕ04.01 Φυσικός Δευτέρα 10:00 -10:45, Τρίτη 12:40 -13:25, Τετάρτη 9:05 – 9:50, Πέμπτη 11:50 -12:35
26 Ντώνα Χριστίνα ΠΕ07 Γερμανικών Τρίτη 10.50 – 12.30
27 Ξόμαλης Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός Δευτέρα 11:00 – 12:30
28 Ξυφτίλη Βασιλική ΠΕ04.04 Βιολόγος Δευτέρα και Παρασκευή 1ο διάλειμμα (ώρα 9:00)
29 Παναγιωτίδης Θεόδωρος ΠΕ04.01 Φυσικός Δευτέρα 9:00 – 10:30 Τετάρτη 9:00 – 10:30
30 Παπαγιαννίδης Ιωάννης ΠΕ01 Θεολόγος Δευτέρα 11:00 έως 11:40, Τρίτη 10:45 έως 11:10
31 Παπανικολάου Ελένη ΠΕ05 Γαλλικών Τετάρτη 8:15 έως 9:05
32 Ραφαήλ Μαρία ΠΕ02 Φιλόλογος Πέμπτη 9:00 – 10:00
33 Σαββουλίδου Αναστασία ΠΕ02 Φιλόλογος Τετάρτη 10 -10.45, Παρασκευή 10 -10.45
34 Τζήκα Δροσιά ΠΕ07 Γερμανικών Τετάρτη 2η ώρα
35 Τζώτζης Χρήστος ΠΕ04.02 Χημικός Παρασκευή 11:00 – 12:00
36 Τσιρνάρη Ιωάννα ΠΕ02 Φιλόλογος Πέμπτη 4η – 5η ώρα
37 Τσορτανίδης Δημήτριος ΠΕ03 Μαθηματικός Δευτέρα 5η ώρα, Πέμπτη 6η ώρα
14 Καραθανάσης Περικλής ΠΕ03.50 Μαθηματικός Ειδικής Αγωγής Δευτέρα, Πέμπτη, Παρασκευή 09:00-14:00
38 Τυροβούζη Ασημίνα ΠΕ02.50 Φιλόλογος Ειδικής Αγωγής Πέμπτη 5η-6η ώρα