Αρχική » ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΔΡΑΣΕΩΝ ΑΠΕΡΧΟΜΕΝΟΥ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ 3ου ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΔΡΑΣΕΩΝ ΑΠΕΡΧΟΜΕΝΟΥ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ 3ου ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ

Πραγματοποιήθηκε η Εκλογική-Απολογιστική Γενική Συνέλευση  του Συλλόγου Γονέων Μαθητών του Τρίτου Λυκείου Κοζάνης

Τη Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου 2019 στις εγκαταστάσεις του Τρίτου Λυκείου Κοζάνης πραγματοποιήθηκε η ΓΣ του Συλλόγου Γονέων Μαθητών του Τρίτου Λυκείου Κοζάνης

Στη συνέλευση συζητήθηκε ο απολογισμός του απερχόμενου ΔΣ και υπερψηφίστηκε. Καταγράφηκαν τα προβλήματα του σχολείου και οι προτάσεις για την αντιμετώπιση τους και έγιναν εκλογές για την ανάδειξη νέου ΔΣ και ΕΕ.

Στο συνημμένο έγγραφο ακολουθεί  ο εγκριθείς απολογισμός πεπραγμένων του Διοικητικού Συμβουλίου, οι σημαντικές δράσεις  αλλά και οι προτάσεις του για το επόμενο διάστημα.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ -ΕΚΛΟΓΟΑΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ