Αρχική » ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ

ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ

«ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2019-2020»

Αγαπητά μας παιδιά!

Ένα νέο ταξίδι γνώσεων και εμπειριών ξεκίνησε και φέτος.

Ένας καινούριος κύκλος άνοιξε στη συνεχή προσπάθεια για την κατάκτηση της γνώσης και της αρετής, που είναι απαραίτητα εφόδια στη ζωή σας. Γιατί το σχολείο, εκτός από τη διαδικασία της μάθησης, διαπλάθει την ψυχή και τον χαρακτήρα του ανθρώπου.

Σ΄ αυτό το ταξίδι για την αληθινή μόρφωση είμαστε συνοδοιπόροι, μαζί με τους καθόλα άξιους εκπαιδευτικούς σας και πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουμε.

Καλωσορίζουμε ιδιαίτερα τα πρωτάκια και στους  μαθητές και τις μαθήτριες της τρίτης ευχόμαστε να πετύχουν ό,τι ονειρεύονται!

Ο Σύλλογος Γονέων εύχεται ολόψυχα σ’ όλους, διδάσκοντες και διδασκομένους, υγεία και δύναμη για μια χαρούμενη, αισιόδοξη και καρποφόρα σχολική χρονιά!

Για το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων

3ου  ΓΕΛ Κοζάνης

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                        Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Αναστασία Κτενίδου                                                                  Σταυρούλα Κολοβού