Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για περιβαλλοντική εκδρομή στην Καστοριά

Το 3ο Γενικό Λύκειο Κέρκυρας καλεί όσους ενδιαφέρονται να αναλάβουν την πραγματοποίηση της περιβαλλοντικής εκδρομής του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί από 11 έως 13 Μαΐου 2014 στην Καστοριά, να καταθέσουν προσφορά σε κλειστό φάκελο μέχρι 28 / 4 / 2014 ημέρα Δευτέρα και ώρα 12.00 στο γραφείο του Διευθυντή του σχολείου.

Στην προσφορά θα πρέπει να αναγράφονται:

1. το συνολικό κόστος της πραγματοποίησης της εκδρομής καθώς και η οικονομική επιβάρυνση κατά μαθητή,
  2. η ονομασία και η διεύθυνση του ξενοδοχείου,
  3. η κατηγορία του ξενοδοχείου η οποία θα πρέπει να είναι μέχρι τεσσάρων αστέρων,
  4. η ονομασία της Ασφαλιστικής Εταιρείας στην οποία είναι ασφαλισμένο το ξενοδοχείο και ότι παρέχει ασφάλιση για την περίπτωση ατυχήματος σε μαθητή,
  5. η ασφαλιστική εταιρεία στην οποία είναι ασφαλισμένα τα λεωφορεία και η οποία παρέχει ασφαλιστική κάλυψη στους επιβαίνοντες σε περίπτωση ατυχήματος.