Αρχείο ημέρας 10 Μαρτίου 2020

Μάρτιος 2020

Ευχαριστήριο στο βιβλιοπωλείο “Το πενάκι”

Προς το βιβλιοπωλείο “Το πενάκι”:

Εκ μέρους των μαθητών και των εκπαιδευτικών του 3ου Δημοτικού Σχολείου Θεσσαλονίκης θέλουμε να σας εκφράσουμε τις ειλικρινείς ευχαριστίες μας για την άμεση ανταπόκριση και στήριξη σας στο αίτημά μας για την ίδρυση της σχολικής μας βιβλιοθήκης.

Στην περίοδο οικονομικής δεινότητας που διανύουμε η χορηγία των βιβλίων σας θα συμβάλει στην καλλιέργεια της αγάπης για το λογοτεχνικό βιβλίο.

Ευχαριστήριο στο  Βαφοπούλειο Πνευματικό Κέντρο Θεσσαλονίκης

Προς τη Διεύθυνση του  Βαφοπούλειου Πνευματικού Κέντρου Θεσσαλονίκης
Αγαπητή κ. Διευθύντρια,

Εκ μέρους των μαθητών και των εκπαιδευτικών του Σχολείου μας εκφράζουμε τις ειλικρινείς ευχαριστίες μας σε σας προσωπικά, αλλά και σε όλους τους συνεργάτες σας για την άμεση ανταπόκριση και στήριξη σας στο αίτημά μας για την ίδρυση της σχολικής μας βιβλιοθήκης.Στην περίοδο οικονομικής δεινότητας που διανύουμε η γενναιόδωρη χορηγία των βιβλίων σας θα συμβάλει στην καλλιέργεια της αγάπης για το λογοτεχνικό βιβλίο.

Ευχαριστήριο στις εκδόσεις Andrew Betsis ELT

Προς τις εκδόσεις Andrew Betsis ELT:

Ευχαριστήριο στις εκδόσεις Μαλλιάρης Παιδεία

Προς τις εκδόσεις Μαλλιάρης Παιδεία:

Εκ μέρους των μαθητών και των εκπαιδευτικών του 3ου Δημοτικού Σχολείου Θεσσαλονίκης θέλουμε να σας εκφράσουμε τις ειλικρινείς ευχαριστίες μας για την άμεση ανταπόκριση και στήριξη σας στο αίτημά μας για την ίδρυση της σχολικής μας βιβλιοθήκης.

Ευχαριστήριο στις εκδόσεις Γράφημα

Προς τις εκδόσεις Γράφημα: