Ανακοινώνουμε

ότι οι εγγραφές για την ΠΡΩΤΗ (Α΄) ΤΑΞΗ,

του σχολικού έτους  2022-2023,

θα πραγματοποιηθούν από 1/3/2022 έως και 18/3/2022

με φυσική παρουσία κατόπιν ραντεβού στα τηλ. 2683022764 στο γραφείο του Διευθυντή καθημερινά 12:00 π.μ έως 13:30 μ.μ., με την τήρηση όλων των απαιτούμενων μέτρων αποφυγής διασποράς του κορονοϊού, όπως αυτά έχουν ανακοινωθεί από τον Εθνικό Οργανισμό Δημόσιας Υγείας (Ε.Ο.Δ.Υ.).

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ (Α΄) ΤΑΞΗ

α) Αίτηση γονέα/κηδεμόνα. παρέχεται από το σχολείο ή μπορείτε να τη βρείτε ΕΔΩ

β)  Πιστοποιητικό γέννησης Δήμου ή Κοινότητας. (αυτεπάγγελτη αναζήτηση από το σχολείο μέσω ΜySchool)

γ)  Βεβαίωση Φοίτησης Νηπιαγωγείου. (παρέχεται από το νηπιαγωγείο φοίτησης)

δ) Επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας του μαθητή  ή προσκόμιση άλλου στοιχείου στο οποίο φαίνεται  ότι έγιναν  τα προβλεπόμενα  εμβόλια.

ε) Αποδεικτικό στοιχείο της διεύθυνσης κατοικίας. (λογαριασμός ΔΕΚΟ ή E1 (με διαγραμμένα τα οικονομικά στοιχεία) ή μισθωτήριο).

στ)  Ατομικό  Δελτίο Υγείας  Μαθητή. (Α.Δ.Υ.Μ.) (παρέχεται από το σχολείο ή ή μπορείτε να τη βρείτε ΕΔΩ

και θα προσκομιστεί μετά τις 15 Ιουνίου ή τον Σεπτέμβριο.

Προαιρετικά Αν επιθυμείτε την εγγραφή στο ολοήμερο τμήμα, συμπληρώστε την αίτηση ΕΔΩ