Ερωτηματολόγιο του προγράμματος

Στα πλαίσια της έρευνας για τη διάθεση του ελεύθερου χρόνου των μαθητών του σχολείου μας δημιουργήσαμε ένα ερωτηματολόγιο, το οποίο δώσαμε για να μας απαντήσουν οι μαθητές με σκοπό να γράψουμε το πώς αξιοποιούν τον ελεύθερο χρόνο τους. Στο ερωτηματολόγιο υπάρχουν ερωτήσεις για το πόσες ώρες την εβδομάδα ξοδεύει ο έφηβος για εξωσχολικές δραστηριότητες τις οποίες πληρώνει η οικογένεια καθώς επίσης και ερωτήσεις για το πόσες ώρες γενικότερα την εβδομάδα διαθέτει ο έφηβος για άλλες δραστηριότητες. Τέλος υπάρχουν ερωτήσεις για το πόσες ώρες διαθέτει βλέποντας τηλεόραση ή ασχολείται με τον υπολογιστή..

Στα πλαίσια της έρευνας για τη διάθεση του ελεύθερου χρόνου μοιράστηκαν ερωτηματολόγια στους μαθητές της Β Γυμνασίου τα οποία επεξεργάστηκαν με τη βοήθεια στατιστικής

ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ 2ου Γυμνασίου Ν Μουδανιών

Σας παρακαλούμε να απαντήσετε σημειώνοντας ένα Χ στο σωστό τετράγωνο.

Τάξη

Α

Β

Γ

Φύλο

Αγόρι

Κορίτσι

Πόσες ώρες την εβδομάδα διαθέτεις για εξωσχολικές/παραεκπαιδευτικές
δραστηριότητες για τις οποίες πληρώνει η οικογένεια;

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ

καμία