ΑΙΤΗΣΗ – ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΜΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΠΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2021-22)

Για να κατεβάσετε την αίτηση για μετακίνηση  με μισθωμένο λεωφορείο από την Περιφέρεια Ανατολικής Αττικής κατά το σχολικό έτος 2021-22,  στην οποία δηλώνετε υπεύθυνα την απόσταση της κατοικίας σας από το σχολείο, πατήστε ΕΔΩ

Για να γίνει δεκτή η αίτησή σας θα πρέπει η κατοικία σας να απέχει τουλάχιστον 1.200 μέτρα από την έδρα του σχολείου (Ανατολής 6). Η απόσταση υπολογίζεται με την κοντινότερη διαδρομή με τα πόδια. Αν δεν πληρείται αυτή η προϋπόθεση, η αίτηση δε θα γίνει δεκτή από την Περιφέρεια Ανατολικής Αττικής.

Την αίτηση – υπεύθυνη δήλωση θα πρέπει να την παραδώσουν οι μαθητές/τριες στον υπεύθυνο εκπαιδευτικό του τμήματός τους.