Ευχαριστήρια επιστολή στο Olympiaspace.com

Ιούν 202123

Το 2ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου θα ήθελε να ευχαριστήσει την κ. Ολυμπία Κυριοπούλου που μας επισκέφτηκε στο σχολείο και χάρισε μια μοναδική εμπειρία στους μαθητές και τις μαθήτριές μας.
Οι ζωγραφιές των παιδιών ταξίδεψαν στο διάστημα και επεστράφησαν σε αυτά μετά από έναν χρόνο που μας βρίσκει όλους διαφορετικά, αλλά υγιείς ώστε να συνεχίσουμε να ονειρευόμαστε για το καλύτερο στη ζωή μας.Οι φωτογραφίες που τραβήξαμε από την όμορφη εμπειρία μας, έγιναν ένα βίντεο με ξεχωριστή μουσική υπόκρουση!

Το κάθε παιδί παρέλαβε τη ζωγραφιά του τοποθετημένη στην πολυτελή θήκη του Olympiaspace λίγο πριν το τέλος της σχολικής χρονιάς, ελπίζοντας να ξαναζήσει την επόμενη χρονιά μια νέα εμπειρία στο σχολείο με την εξαιρετική κυρία Ολυμπία.

Μετά τιμής και εκτίμησης,

Ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών