Μια εξαιρετική θεατρική παράσταση παρακολούθησαν οι μαθητές των σχολείων μας στο θέατρο Παλλάς. Μαζί μας η Χέρμα, η Ερμίνια και η Ροζαλία, από την Καστίλλη Λα Μάντσα, την πατρίδα του Δον Κιχώτη. Ήταν ο ωραιότερος τρόπος να αποχαιρετήσουν οι δασκάλες από την Ισπανία τη χώρα μας και να τελειώσουν έτσι δύο αξέχαστες εβδομάδες που περάσαμε μαζί τους.
Το βέβαιο είναι ότι η συνεργασία μας θα συνεχιστεί και ελπίζουμε να ξανασυναντηθούμε σύντομα!!!
![](https://blogs.sch.gr/21dimath/files/2018/03/IMG_20180316_115934-1024x768.jpg?x45967)
Στα καμαρίνια του θεάτρου με τον “Δον Κιχώτη” Γιάννη Στάνκογλου
![](https://blogs.sch.gr/21dimath/files/2018/03/IMG_20180316_120022-768x1024.jpg?x45967)
Με την Σαββίνα Γιαννάτου και τον Γιάννη Στανκογλου.
Ο παπα Γιώργης είχε δει την παράσταση και ενθουσιασμένος μας παρακίνησε να την παρακολουθήσουμε. Ευχαριστούμε!!!!!