ΕΘΝΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΛΕΛΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ)

Κυρία Χαλκιά,                                                                                                                Αθήνα,25/03/2015

Θέλω εκ μέρους και του Δ.Σ της Εθν.Οργάνωσης να σας ευχαριστήσω και να σας συγχαρώ για την πραγματικά εντυπωσιακή εμφάνιση και συμμετοχή σας με την ομάδα του σχολείου μας. Όλα τα παιδάκια ήταν εξαιρετικά καλά, καταρτισμένα, μελετημένα και κυρίως αυθόρμητα και με άνεση. Η ανάγνωση του ψηφίσματος των δασκάλων ήταν άγνωστη και ειλικρινά μας έκανε εντύπωση η ορθή σκέψη με το εθνικό περιεχόμενο και η φιλοπατρία των, ώστε να νιώθουμε όλοι ως γονείς ήσυχοι ότι τα παιδιά μας βρίσκονται σε καλά και σωστά χέρια. Παρακαλούμε διαβιβάστε τόσο στους συνεργάτες σας δασκάλους αλλά και κυρίως σε όλα τα παιδιά του Σχολείου, που σίγουρα είναι όλα τους εξίσου καλά, τα θερμά μας συγχαρητήρια για την απόδοση και την επίδοση στο καθήκον των πρώτων και την υποχρέωση των δευτέρων. Ένα μεγάλο εύγε προσωπικά σε εσάς για την όλη δράση σας, διοργανωτικότητα και ζήλο που δείχνεται ως διδάσκαλος και άνθρωπος.
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Σπύρος Κίνιας