Αρχική » Γενικά » Ευχαριστήρια επιστολή στους ηθοποιούς του Κρατικού Θεάτρου Βόρειας Ελλάδας

Ευχαριστήρια επιστολή στους ηθοποιούς του Κρατικού Θεάτρου Βόρειας Ελλάδας

Θέμα: «Ευχαριστήρια επιστολή και συγχαρητήρια στους ηθοποιούς του Κρατικού Θεάτρου Βόρειας Ελλάδας»

Κα Μαρλέν Βερσιούρεν

Με την παρούσα επιστολή θέλω να ευχαριστήσω εσάς προσωπικά, να συγχαρώ τους ηθοποιούς του Κρατικού Θεάτρου Βόρειας Ελλάδας και να σας εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για τις προσπάθειες σας να παρουσιάσετε στους μαθητές της Γ’ Γυμνασίου ένα υπέροχο θεατρικό δρώμενο.

Εδώ θα ήθελα να επαναλάβω ότι το Σχολείο μας αποδίδει μεγάλη σημασία στην προώθηση της συνεργασίας με το Κρατικό Θέατρο Βόρειας Ελλάδας και με χαρά μας θα περιμένουμε την επόμενη επίσκεψής σας.

Ο Σύλλογος των Εκπαιδευτικών

Τα Μαθητικά Συμβούλια

Ο Διευθυντής Νικόλαος Καραμουζάς

Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΜΑΣ «ΚΑΤΑ…ΤΕΙΧΗ»