Αρχική » Αθλητικές διακρίσεις » Πανελλήνια επιτυχία των Τμημάτων Αθλητικής Διευκόλυνσης του σχολείου μας!

Πανελλήνια επιτυχία των Τμημάτων Αθλητικής Διευκόλυνσης του σχολείου μας!

Η μαθήτρια του σχολείου μας Γεωργακούδη Ζωή κατέκτησε την τρίτη θέση στο Πανελλήνιο  Πρωτάθλημα Εφήβων-Νεανίδων στην κατηγορία των 46 κιλών, στους αγώνες  της Αθλητικής Ομοσπονδίας TAEKWON-DO Ελλάδος που διεξήχθησαν την 25/04/09 στη Θεσσαλονίκη.

Τα θερμά μας συγχαρητήρια στη μαθήτρια και στους προπονητές της και ευχόμαστε πάντα επιτυχίες στο μέλλον!

1 σχόλιο

1. Πολλά πολλά συγχαρητήρια Ζωή.Πρέπει να είσαι περήφανη για αυτή σου την επιτυχία, πιστεύω ότι θα ακολουθήσουν και πολλές άλλες. Σου εύχομαι η κατάκτηση των στόχων σου να μην είναι αυτοσκοπός αλλά απόλαυση!
    Θεοδωρίδου Ευδοξία