Αρχική » Γενικά » Ένα ξεχωριστό Μαθηματικό Πανηγύρι!

Ένα ξεχωριστό Μαθηματικό Πανηγύρι!

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία στο χώρο του σχολείου μας το Μαθηματικό Πανηγύρι, 2011.

Από τη μεριά μας θέλουμε να συγχαρούμε θερμά τους μαθητές που έλαβαν μέρος, τους εκπαιδευτικούς και τα σχολεία τους, τους ομιλητές και την κ. Κατερίνα Καλφοπούλου!

Ήταν ένα ταξίδι το χώρο των μαθηματικών που τα παιδιά με την εφευρετικότητα και την εργατικότητά τους το μετέτρεψαν σε μοναδική εμπειρία!

Δείτε το video του 3ου Γ/σιου Θέρμης που μας εξέπληξε ευχάριστα!

Φωτογραφίες από την εκδήλωση

Πληροφορίες θα βρείτε και στο ιστολόγιο της κυρίας Κ. Καλφοπούλου, στο οποίο γίνεται εκτενής αναφορά στα δρώμενα του Σαββάτου, μαζί με πλούσιο φωτογραφικό υλικό από την εκδήλωση.

ΕΔΩ θα βρείτε το πρώτο μέρος

ΕΔΩ το δεύτερο.

ΕΔΩ το τρίτο και τελευταίο!

Η ιστοσελίδα της ομάδας ΘΑΛΗΣ+ΦΙΛΟΙ