Επίσκεψη απο το 3ο Γυμνάσιο

Την Πέμπτη 28 Μαρτίου 2019 μαθητές από το 3ο γυμνάσιο Κομοτηνής επισκέφτηκαν το σχολείο μας. Μας έφεραν δώρα, πολύ χαρά και ενθουσιασμό! Η επίσκεψή τους ξεκίνησε με μία ξενάγηση στους χώρους του σχολείου και ενημέρωσή τους από την κυρία Βιργινία Βαϊτσούδη κι όλο το προσωπικό, σχετικά με τη δομή και τη λειτουργία του σχολείου, τα προγράμματα, τις ειδικότητες, τις δράσεις μας και τόσα άλλα που προέκυψαν με συζήτηση. Η υπεύθυνη της επίσκεψης, η κυρία Καράκη Δήμητρα, φυσικοθεραπεύτρια του σχολείου μας, είχε οργανώσει ένα πλήθος δραστηριοτήτων και παιχνιδιών γνωριμίας που πραγματοποιήθηαν στο χώρο του γυμναστηρίου και ενθουσίασαν μικρούς και μεγάλους.

Στο τέλος οι μαθητές έγραψαν τις εντυπώσεις τους και υποσχέθηκαν πως θα ξανάρθουν σύντομα!

Σας ευχαριστούμε για τα δώρα και τη χαρά που μας προσφέρατε.