Βράβευση μαθητών

Σήμερα το μεσημέρι έγινε η βράβευση των μαθητών της περσινής Στ΄τάξης που διακρίθηκαν στον πανελλήνιο διαγωνισμό της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας που πραγματοποιήθηκε την περσινή σχολική χρονιά.

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές για τη συμμετοχή τους στο διαγωνισμό και τη διάκρισή τους .Τους ευχόμαστε να έχουν καλή πρόοδο στη ζωή τους σε όλα τα επίπεδα έχοντας πάντα ως προτεραιότητα την πνευματική και ψυχική καλλιέργεια και ισορροπία.

Συγχαίρουμε επίσης τους δασκάλους τους κυρία Τζαβέλλα Ευαγγελία και Πίκλα Ιωάννη .

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Δραστηριότητες τάξεων. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.