οθόνης bravo

Σας καλωσορίζουμε  στον Θεσμό «Bravo Schools», ο οποίος στοχεύει στην ανάδειξη των πιο ολοκληρωμένων εκπαιδευτικών πρωτοβουλιών & δράσεων που αφορούν στην προώθηση των 17 Παγκόσμιων Στόχων των Ηνωμένων Εθνών για τη Βιώσιμη Ανάπτυξη!

Σας καλούμε να  υποστηρίξετε και να αναδείξετε τη δράση του σχολείου μας μέσα από τη διαδικασία της ψηφοφορίας, δεδομένου ότι το 40% της αξιολόγησης της δράσης  προέρχεται από την ψηφοφορία του ανοιχτού κοινού.

Μέσω της ανοιχτής ψηφοφορίας του κοινού, το σχολείο μας  με τη δράση του μπορεί να  γίνει το κέντρο ενημέρωσης και αφύπνισης της τοπικής κοινωνίας και να  ανακηρυχθεί ως ένας από τους  Πρεσβευτές των 17 Παγκόσμιων Στόχων Βιώσιμης Ανάπτυξης!

Η ΣΤΗΡΙΞΗ ΟΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ !

Διάρκεια  ψηφοφορίας από 16  έως 31 Μαΐου 2022

ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ  ΕΔΩ:  https://bravo-schools.inactionforabetterworld.com/voting-by-school/1o-dhmotiko-sxoleio-megalopolhs.1564.html

SCHOOLIMAGECOVERFORANTERSEN2 1

Μπορείτε να διαβάσετε ξανά το παραμύθι πατώντας εδώ