Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Αγώνας δρόμου μαθητών Αγίας Παρασκευής

Αγώνας δρόμου μαθητών Αγίας Παρασκευής

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ο Πολιτιστικός και Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Αγίας Παρασκευής στα πλαίσια του 34ου Κλασικού Μαραθωνίου Αθηνών, προκηρύσσει «Αγώνα Δρόμου Μικρών Παιδιών».

ΗΜΕΡΑ: Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2016.

ΩΡΑ: 09:45 π.μ. για την κατηγορία ελεύθερης μη αγωνιστικής συμμετοχής (μαθητές Α και Β τάξη)  Εκκίνηση: Λεωφ. Μεσογείων (Παλαιό Δημαρχείο)

10:00 π.μ. για τις κατηγορίες αγωνιστικής συμμετοχής.(μαθητές Γ΄- ΣΤ΄ τάξη)  Εκκίνηση: Λεωφ. Μεσογείων & Αγ. Ανδρέα

ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ: Λεωφόρος Μεσογείων (Μεσογείων & Χαλανδρίου)

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται:

1. στη γραμματεία του Π.Α.Ο.Δ.Α.Π. (Αθλητικό κέντρο Αγίας Παρασκευής, Αιγαίου Πελάγους & Νότου τηλ. 210 6002223 fax: 210 6083923
  2. στα σχολεία της πόλης
  3. έως και μία ώρα πριν την εκκίνηση στη γραμματεία του αγώνα, στις δύο (2) αφετηρίες.

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ

Ο καθένας τρέχει με δική του ευθύνη. Καθ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα, θα υπάρχει ιατρική κάλυψη με ασθενοφόρο και γιατρό.

Με εκτίμηση,

Ο Πρόεδρος του Π.Α.Ο.Δ.Α.Π