ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ 768x378 1

Αγαπητά μας παιδιά,

σας ευχόμαστε  ολόψυχα ένα υπέροχο καλοκαίρι γεμάτο ξεκούραση, παιχνίδι και περιπέτειες.

Να περάσετε ποιοτικό χρόνο με την οικογένειά σας και τους φίλους σας, να δημιουργήσετε όμορφες αναμνήσεις και να επιστρέψετε τον Σεπτέμβριο γεμάτοι ενέργεια και έτοιμοι για νέες περιπέτειες!!!

images 21

Αγαπητοί Γονείς,

καθώς η φετινή σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της, θα θέλαμε να εκφράσουμε  την βαθιά μας ευγνωμοσύνη για την υποστήριξη και την συνεργασία σας.

Η συμβολή σας στην πρόοδο και την ευημερία των παιδιών μας ήταν καθοριστική.

Χάρη στην ανοιχτή επικοινωνία και την εμπιστοσύνη που δείξατε, καταφέραμε να δημιουργήσουμε ένα θετικό και υποστηρικτικό μαθησιακό περιβάλλον.

Η ενεργή συμμετοχή σας σε σχολικές δραστηριότητες και εκδηλώσεις ενίσχυσε το αίσθημα της κοινότητας και βοήθησε τα παιδιά μας να νιώσουν ακόμα πιο αγαπημένα και σημαντικά.

Σας ευχόμαστε ένα υπέροχο καλοκαίρι γεμάτο ξεκούραση, χαρά και δημιουργικές δραστηριότητες…

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας

εικόνα Viber 2022 06 15 16 32 34 413 768x391 1