ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ” ΦΛΟΓΑ”

P1170721 SmallP1170720 Small

Η σχολική μας κοινότητα έλαβε  ευχαριστήρια επιστολή από τον Σύλλογο Γονέων Παιδιών με Νεοπλασματική Ασθένεια “Φλόγα”.

Στην επιστολή, ο Σύλλογος εκφράζει τις ειλικρινείς ευχαριστίες του για τη στήριξη που έλαβε  από το σχολείο μας, με αφορμή την πρόσφατη φιλανθρωπική δράση μας.

Οι μαθητές, οι γονείς και οι εκπαιδευτικοί μας έδειξαν μεγάλη ευαισθησία και αλληλεγγύη, συμβάλλοντας με τον τρόπο τους στη στήριξη των παιδιών που πάσχουν από νεοπλασματική ασθένεια και των οικογενειών τους.

Ο Σύλλογος “Φλόγα” αποτελεί μια πολύτιμη δύναμη για τα παιδιά και τις οικογένειές τους που βιώνουν αυτή την δύσκολη εμπειρία. Η υποστήριξη του σχολείου μας είναι μια έμπρακτη ένδειξη της αλληλεγγύης μας και της συμπαράστασης μας σε όσους το έχουν ανάγκη.

Ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν στην φιλανθρωπική μας δράση. Μαζί, μπορούμε να κάνουμε τη διαφορά!

P1170718 Small