ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΣΤΟΝ MΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

Συγγραφέας: ΤΖΙΤΖΗ ΘΩΜΑΗ | Κατηγορία 1 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ, ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ | , στις 12-05-2020

Συγχαρητήρια σε όλους του μαθητές μας που πήραν μέρος στον ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ!!!

O διαγωνισμός  οργανώθηκε από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρία

και πραγματοποιήθηκε στις  15/2/2020

Από το σχολείο μας έχουν διακριθεί 16 μαθητές από τις τάξεις Γ΄,Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄!!!!

Συγχαρητήρια παιδιά!!!

Eυχαριστούμε τους δασκάλους και τους γονείς  που στήριξαν  τους  μαθητές μας σε όλη τη διαδικασία του διαγωνισμού.

Παρακάτω τα ονόματα των διακριθέντων όπως δημοσιεύτηκαν από την ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ ΑΝΑ ΤΑΞΗ

ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ  ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ