Survivor-Party

Στα πλαίσια υλοποίησης   του   σχεδίου   δράσης  “Η  oμαλή  μετάβαση  των νηπίων  από το νηπιαγωγείο στο δημοτικό σχολείο ”  προσκαλέσαμε την  Παρασκευή  10  Ιουνίου  2022  τα  παιδάκια  της  Α  Δημοτικού   σε  μια  κοινή   αθλητική   δράση   στον αύλειο  χώρο του σχολείου  μας!

Με  την  πολύτιμη   βοήθεια  και   συνεργασία   με   την  ομάδα   του  Άγω  Εdu ,  η οποία  υλοποίησε διαδραστικό   εκπαιδευτικό  αθλητικό  πρόγραμμα ,  συμμετείχαμε   μικροί  και  μεγάλοι   σε   μουσικοκινητικά  παιχνίδια  με το αερόστατο  , σκυταλοδρομίες,αγώνες Survivor με   πολύ  χορό  και  τραγούδι  ,  χωρίς  έπαθλα   και   βραβεία  , νικητές  και   ηττημένους! Γιατί  σημασία  για  όλους  μας,  έχει   η  προσπάθεια  ,η ευγενής   άμιλλα  και  το  ευ   αγωνίζεσθαι.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.