Αξιολόγηση του Πρότυπου ΓΕ.Λ. Μυτιλήνης στο Ευρωπαϊκό Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα “Σχολεία Πρέσβεις του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου 2023-24”

Συγχαρητήρια σε μαθητές και εκπαιδευτικούς του Ευρωπαϊκού Εκπαιδευτικού Προγράμματος “Σχολεία Πρέσβεις του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου 2023-24” για την εξαιρετικά υψηλή βαθμολογία (100/100).

Ευχαριστούμε το εργαστήριο Εκπαιδευτικής Πολιτικής. Έρευνας, Ανάπτυξης και Διαπανεπιστημιακής Συνεργασίας, του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών του Πανεπιστημίου Πειραιά και όλους τους/τις  υπεύθυνους/ες καθηγητές/τριες του τμήματος.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της αξιολόγησης του Πρότυπου ΓΕ.Λ. Μυτιλήνης του Πανεπιστημίου Αιγαίου για το σχολ. έτος 2023-24:

Evaluation result

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykpeirm/2024/08/07/axiologisi-toy-protypoy-ge-l-mytilinis-sto-eyropaiko-ekpaideytiko-programma-quot-scholeia-presveis-toy-eyropaikoy-koinovoylioy-2023-24-quot/