Δωρεά υλικού για το εργαστήριο Η/Υ

Ευχαριστούμε πολύ τον κον Δ. Αναγνωστόπουλο για την ευγενική προσφορά 3 μνημών DDR2 1Gb έκαστη. Οι μνήμες προβλέπεται να “επανδρώσουν” τις θέσεις ενός παλιού αλλά λειτουργικού Pentium D.

Ευχαριστούμε θερμά τον κον Αλέξανδρο Φιλιππίδη για την προσφορά μιας κάρτας γραφικών ATI στο σχολείο μας.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον αξιωματικό ε.α. του Π.Ν. κον Λυμπέρη Άρη για την προσφορά μιας μητρικής με cpu μνήμης και σκληρού δίσκου για το εργαστήριο του σχολείου μας.

Ευχαριστούμε τον κον Μονιό Ιωάννη για την ευγενική προσφορά υλικού σχετικού με υπολογιστές προς το σχολείο μας. Ο κύριος Μονιός επίσης μεσολάβησε για την δωρεά ενός φορητού υπολογιστή και υποστηρικτικού υλικού σε μια μαθήτρια της Α΄Γυμνασίου του σχολείου μας. Τον ευχαριστούμε θερμά για την πρωτοβουλία και τον χρόνο που αφιέρωσε.