ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Αγαπητοί γονείς,
Σας ενημερώνουμε ότι μπορείτε να συναντάτε τους καθηγητές/τριες των μαθητών του Γυμνασίου Κρεμαστής οποιαδήποτε ημέρα λειτουργίας του σχολείου.
Για τη δική σας, όμως, καλύτερη εξυπηρέτηση ο Σύλλογος Διδασκόντων/σών αποφάσισε να δέχεται τους γονείς-κηδεμόνες κάθε Δευτέρα από 12:20-13:15. Παρακάτω σας παραθέτουμε τα ονόματα των καθηγητών/τριών και τα τμήματα στα οποία διδάσκουν:
Ονόματα Καθηγητών/τριών |
Ειδικότητα |
Ώρες συνάντησης |
Τμήματα όπου διδάσκουν |
|
1 | Ξανθούλη ΠαρασκευήΔιευθύντρια του Σχολείου | Γαλλικών | Καθημερινά από 07:45-13:45 | Γ1, Γ2, Γ4 |
2 | Πατέλλης ΔημήτριοςΥποδιευθυντής του Σχολείου | Πληροφορικής | Καθημερινά από 07:45-13:45 | Γ1, Γ2, Γ3, Γ4 |
3 | Σεμερτζάκη ΜαριλέναΥποδιευθύντρια του Σχολείου | Γαλλικών | Καθημερινά από 07:45-13:45 | Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Β4, Β5, Γ3 |
4 | Μαρινάκος Ιωάννης | Θεολόγος | 6η διδακτική ώρα12:30-13:10 | Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Β4, Β5, Γ1, Γ2, Γ3, Γ4 |
5 | Μπλάνα Ανδριάνα | Φιλόλογος | 6η διδακτική ώρα12:30-13:10 | Α2, Α3, Γ1, Γ2, Γ3, Γ4 |
6 | Κόγια Λευκοθέα | Φιλόλογος | 6η διδακτική ώρα12:30-13:10 | Α1, Α2, Β2, Β4, Γ2 |
7 | Μπόχλου Ευθαλία | Φιλόλογος | 4η διδακτική ώρα10:50-11:30 | Α1, Α4, Β1, Β4, Γ2, |
8 | Μπρόκου Αγγελική | Φιλόλογος | 3η διδακτική ώρα9:55-10:40 | Α5, Β1, Β2, Β3, Β5 |
9 | Διδασκάλου Μαρία | Φιλόλογος | Α3, Β3, Β4, Γ3 | |
10 | Σκαμάγκη Σοφία | Φιλόλογος | ΤΡΊΤΗ 7η διδακτική ώρα 13:15-13:45 | Α2, Γ1, Γ3 |
11 | Δίβιου Ελένη | Φιλόλογος | 5η διδακτική ώρα11:40-12:20 | Α5, Β1, Β5, Γ1, Γ2, Γ3, Γ4 |
12 | Καραμέρη Μαρία | Φιλόλογος | 7η διδακτική ώρα 13:15-13:45 | Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β2, Β3, Β5 |
13 | Σαλιάρης Παναγιώτης | Φυσικός | 4η διδακτική ώρα10:50-11:30 | Β1, Β2, Β3, Β4, Β5, Γ1, Γ2, Γ3, Γ4 |
14 | Φουντουκίδου Ευανθία | Φυσικός | ΤΡΊΤΗ 5η διδακτική ώρα 11:40-12:20 | Β1, Β2, Β3, Β4, Β5 |
15 | Παύλου Ελένη | Φυσικός | 3η διδακτική ώρα9:55-10:40 | Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Β4, Β5, Γ1, Γ2, Γ3 |
16 | Ορφανός Ευστάθιος | Μαθηματικός | 4η διδακτική ώρα10:50-11:30 | Α1, Α2, Α4, Γ2, Γ4 |
17 | Βαλλιανάτου Ελεάνα | Μαθηματικός | 5η διδακτική ώρα 11:40-12:20 | Α2, Α3, Β1, Β3, Β4, Γ3 |
18 | Πορφυρίδου Λυδία | Μαθηματικός | 2η διδακτική ώρα9:00-9:45 | Α1, Α3, Α4, Β2, Β4, Γ1 |
19 | Καλκαντέρα Όλγα | Μαθηματικός | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5η διδακτική ώρα 11:40-12:20 | Α2, Α3, Α5 |
20 | Σκόκα Ευθυμία | Αγγλικών | 6η διδακτική ώρα12:30-13:10 | Α1, Α2, Α3, Α4, Β1, Β2, Β3, Β4, Β5, Γ3, Γ4 |
21 | Καρατάσης Παναγιώτης | Αγγλικών | 7η διδακτική ώρα 13:15-13:45 | Α5, Β3, Β4, Γ1, Γ2, Γ3, Γ4 |
22 | Γιαννιτόπουλος Κωνσταντίνος | Καλλιτεχνικών | Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Β4, Β5, Γ1, Γ2, Γ3, Γ4 | |
23 | Τουβράς Σωτήριος | Γυμναστής | 3η διδακτική ώρα9:55-10:40 | Α5, Β1, Β2, Γ1, Γ2 |
24 | Παρασκευούδη Ευδοξία | Γυμνάστρια | 4η διδακτική ώρα10:50-11:30 | Α3, Α4, Β4, Β5, Γ1, Γ2, Γ4 |
25 | Ελευθεριάδου Χαρίκλεια | Γυμνάστρια | 6η διδακτική ώρα12:30-13:10 | Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β3, Γ3 |
26 | Μπασδάνη Ασημίνα | Πληροφορική | 5η διδακτική ώρα11:40-12:20 | Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Β4, Β5 |
Επίσης, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα Ειδοποιητήρια Απουσιών μετά από τηλεφώνημα του υπεύθυνου του τμήματος τα παραλαμβάνεται από την Υποδιευθύντρια κυρία Σεμερτζάκη Μαριλένα.
Ώρες λειτουργίας του Σχολείου μας:
ΔΙΔΑΚΤΙΚΕΣ ΩΡΕΣ | ΕΝΑΡΞΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΩΡΑΣ | ΛΗΞΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΩΡΑΣ |
1η | 08:10 | 08:55 |
2η | 09:00 | 09:45 |
3η | 09:55 | 10:40 |
4η | 10:50 | 11:30 |
5η | 11:40 | 12:20 |
6η | 12:30 | 13:10 |
7η | 13:15 | 13:45 |
Υπεύθυνοι Τμημάτων:
|
Τμήμα |
Υπεύθυνοι Εκπαιδευτικοί |
1 | Α1 | Καραμέρη Μαρία |
2 | Α2 | Ελευθεριάδου Χαρίκλεια |
3 | Α3 | Μπλάνα Ανδριάνα |
4 | Α4 | Βαλλιανάτου Ελεάνα |
5 | Α5 | Τουβράς Σωτήριος |
6 | Β1 | Σκόκα Ευθυμία |
7 | Β2 | Σαλιάρης Παναγιώτης |
8 | Β3 | Μπρόκου Αγγελική |
9 | Β4 | Μπόχλου Ευθαλία |
10 | Β5 | Μαρινάκος Ιωάννης |
11 | Γ1 | Πορφυρίδου Λυδία |
12 | Γ2 | Ορφανός Ευστάθιος |
13 | Γ3 | Δίβιου Ελένη |
14 | Γ4 | Παρασκευούδη Ευδοξία |
Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΞΑΝΘΟΥΛΗ