Οκτ 09

Το Γυμνάσιο Καμπάνη θα φιλοξενήσει οχτώ ευρωπαϊκά σχολεία

Το Γυμνάσιο Καμπάνη Κιλκίς, στα πλαίσια του ευρωπαϊκού προγράμματος COMENIUS που συμμετέχει, θα υποδεχθεί μαθητές και καθηγητές από οχτώ ευρωπαϊκά σχολεία.

Hellasmeeting

.

Θα παραβρεθούν στην περιοχή του Κιλκίς και Θεσσαλονίκης από 12 έως 16 Οκτωβρίου 2009. Την Τρίτη 13 Οκτωβρίου θα γίνει η επίσημη υποδοχή των ξένων σχολείων, στο Επιμελητήριο του Κιλκίς, με χαιρετισμούς από την Διευθύντρια της δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κιλκίς, τον Πρόεδρο του Επιμελητηρίου, τον Δήμαρχο Γαλλικού και εκπροσώπους άλλων φορέων. Την Πέμπτη θα περάσουν όλη την ημέρα τους στο σχολείο όπου θα γίνουν οι εργασίες του προγράμματος και πολιτιστικές εκδηλώσεις.

Το γυμνάσιο Καμπάνη οργανώνει τη συνάντηση με μεγάλη χαρά και ενθουσιασμό και θέλει η φιλοξενία μας να είναι αξέχαστη και μοναδική εμπειρία για όλους. Η συμμετοχή όλης της τοπικής κοινωνίας με συλλόγους και σωματεία, στο σημαντικό αυτό γεγονός είναι ήδη εξασφαλισμένη και οργανωμένη και κάθε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη.

Για περισσότερες πληροφορίες 2341041165.

Ο Διευθυντής, Βαφειάδης Αναστάσιος, ο συντονιστής του προγράμματος Γιαγκούλης Νικόλαος

Μεταπήδηση στη φόρμα σχολίων

1. meletakiel

poly wraio blog..!!!

2. mavropouio

Ηταν υπεροχα!!!;-) το blog δεν παιζεται!!!;))) ειμαστε τελειοι!!!

3. sidiropoei

fovero to neo site mas!!!
    mpravo stous kathigites!!

4. digkoglouc

perasame polu wraia!!!!!elpizw kai upoloipoi na to diaskedasan….eixame diaskedastikes ekdilwseis!!!!!sugxaritiria se olous osous summeteixan……

5. koniarisio

emeinan ekpliktoi oi xenoi

6. kazantzidv

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ

7. iliadissty

Foveri empeiria to Comenius pistevo pos den prepi na xani kapoios tetoies evkairies opos to Comenius

8. michaelae

to blog einai teleio!! to programma htan uperoxo!!! den 8a to 3exasw pote!!
    ta paidia htan 8aumasia htan mia apo tis kalhteres vdomades ths zwhs mou!!!!

9. marakim

Teleia!!!Teleia!!
    OLa teleiaaa….!!!
    Comenius k dn ime kalaaaaa!! 🙂

10. marialenat

heyyyyyy…………kampani school is the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. demertzima

pote 8a mas 3ana erthoun???itan poliiiii oraia!!!!alla twra pou ta leme as pame emeis ftanei toso pou kourasame toys ka8igites mas!!!:):p

12. apostolimi

xairomai pou exoume ka8igites pou asxolountai me ta paidia ts..! giati se alla sxoleia….einai oti na nai xD:))))):P

13. irinim

nai kalitera na pame emeis!!!!
    +maraki!!!!!
    alla to meeting mas itan to kalitero EVer!!!!!!!!
    kaneis den mporei na to arni8ei!!!!

14. daniilidma

geiaa