Αρχείο για 15 Μαΐου, 2014

Αγαπητοί συνάδελφοι,

το ΚΠΕ Λιθακιάς Ζακύνθου σε συνεργασία με το ΚΠΕ Δραπετσώνας και το ΚΠΕ Ελευθερίου Κορδελιού και ΚΠΕ Κέρκυρας διοργανώνει επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα “Οι Πόλεις – Λιμάνια: ο ενεργός πολίτης και η διαμόρφωση του αστικού τοπίου” στις 1-3 Ιουλίου 2014, στη Ζάκυνθο. Βρείτε την σχετική πρόσκληση στο επισυναπτόμενο αρχείο και εφόσον ενδιαφέρεστε να συμμετέχετε κάντε αίτηση συμμετοχής σύμφωνα με τις οδηγίες.

Προτεραιότητα θα έχουν όσοι επιθυμούν να κάνουν παρουσίαση εργασίας σχετικής με το αντικείμενο του σεμιναρίου ή παρουσίαση σε «τραπέζι καφενείου»

Προτεραιότητα επίσης θα έχουν οι εκπαιδευτικοί που ήδη συμμετέχουν στα αντίστοιχα δίκτυα («Τα λιμάνια της Ελλάδας», «Βιώσιμες πόλεις»,  «Αειφορική τεχνολογία») και προτίθενται να παρουσιάσουν 10/λεπτη εισήγηση με  καλές πρακτικές που εφάρμοσαν στο πλαίσιο της συμμετοχής τους στο δίκτυο.

Για την επίσημη πρόσκληση και αίτηση πατήστε εδώ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση για συμμετοχή σε 3ήμερο σεμινάριο στο ΚΠΕ ΛΙΘΑΚΙΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ