Άννα

1891071_664187890290193_1335848712_n(3)Γεια σας,

Ονομάζομαι Άννα Σφακιανάκη και έχω κλείσει τα δεκαπέντε(15) μου χρόνια. Ζώ στο Γάζι και σχολείο μου είναι το ΠΠΛΗ. Έχω μια δίδυμη αδερφή που συμμετέχει και αυτή στο συγκεκριμένο πρόγραμμα και ένα κατοικίδιο σκύλο, ράτσας Yorkshire Terrier.

Σχσετικά με τα ενδιαφέροντά μου:

Μαθαίνω Αγγλικά και Γαλλικά, και αφού αγαπώ τη μουσική, ασχολούμαι με αυτή περίπου 10 ώρες τη βδομάδα. Παιζω βιολί, πιάνο και κάτι λίγα από κιθάρα. Επίσης, μου αρέσει να κάνω σχέδια cartoon με μολύβι. Τα καλοκαίρια συνηθίζω να συναρμολογώ πάζλ μαζι με τη Βανέσα (η αδερφή μου). Αυτό το διάστημα δεν ασκούμαι αλλά έχω κάνει στο παρελθόν αθλήματα όπως συγχρονισμένη κολύμβηση, ποδήλατο, τένις κ.α. Θέλω να ζήσω στο εξωτερικό και να επενδύσω σε ταξίδια ανά τον κόσμο.

Αυτά τα λίγα από εμένα και περιμένω να ακούσω τη δική σας ιστορία :)