Νηπιαγωγείο για μας είναι… Μία γεμάτη σχολική χρονιά έληξε με μια υπέροχη συγκινητική γιορτή. Κρατούμε τις αναμνήσεις μας και ετοιμαζόμαστε να ξεκουραστούμε το καλοκαίρι. Καλή πρόοδο στα παιδιά μας που θα πάνε στο Δημοτικό σχολείο και ραντεβού το Σεπτέμβρη για τα παιδιά που θα συνεχίσουν στο Νηπιαγωγείο. Υγεία σε όλους και καλή ξεκούραση!
Αρχεία για Ιούνιος, 2018
Τέλος σχολικής χρονιάς 2017-18
Ιούν 201824
Πρόσφατα σχόλια