Επιμορφωτικό έργο

• 2023-2024: Επιμορφώτρια σε σεμινάριο 160 ωρών με θέμα «Εργαλεία δημιουργίας ιστοτόπων- Συνεργατικά και υποστηρικτικά εργαλεία» που διοργανώνεται από την Εθνική Υπηρεσία Υποστήριξης eTwinning στην Ελλάδα σε συνεργασία με το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο, το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου, την Ελληνική Ένωση για την Αξιοποίηση των ΤΠΕ στην Εκπαίδευση, το Εργαστήριο Προηγμένων Μαθησιακών Τεχνολογιών στη Δια Βίου και εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση του Παιδαγωγικού Τμήματος Δ.Ε., Πανεπιστημίου Κρήτης και το εργαστήριο προηγμένων εφαρμογών κινητών συσκευών και εκπαιδευτικών εφαρμογών, ΑΕΤΜΑ του Διεθνούς Πανεπιστημίου Ελλάδος.
  • 2022-2023: Επιμορφώτρια σε σεμινάριο 200 ωρών με θέμα «Διαδικτυακές εκπαιδευτικές κοινότητες και αξιοποίηση μαθησιακών αντικειμένων» που διοργανώνεται από την Εθνική Υπηρεσία Υποστήριξης eTwinning στην Ελλάδα σε συνεργασία με το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο, το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου, την Ελληνική Ένωση για την Αξιοποίηση των ΤΠΕ στην Εκπαίδευση, το Εργαστήριο Προηγμένων Μαθησιακών Τεχνολογιών στη Δια Βίου και εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση του Παιδαγωγικού Τμήματος Δ.Ε., Πανεπιστημίου Κρήτης και το εργαστήριο προηγμένων εφαρμογών κινητών συσκευών και εκπαιδευτικών εφαρμογών, ΑΕΤΜΑ του Διεθνούς Πανεπιστημίου Ελλάδος.
  • 2022-2023: Επιμορφώτρια 96 ωρών με θέμα «Εισαγωγική Επιμόρφωση Εκπαιδευτικών» που διοργανώνεται από το Ι.Ε.Π.
  • 2022-2023: Επιμορφώτρια 36 ωρών με θέμα « Αναβάθμιση των Προγραμμάτων Σπουδών και Δημιουργία Εκπαιδευτικού Υλικού Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης» που διοργανώνεται από το Ι.Ε.Π.
  • 2021-2022: Επιμορφώτρια 25 ωρών  με θέμα «Διαφοροποιημένη Διδασκαλία και Μάθηση» που διοργανώνεται από την Επιστημονική Ένωση για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας (Ε.Ε.Π.Ε.Κ.) σε συνεργασία με το Κέντρο Επιμόρφωσης και Δια Βίου Μάθησης (Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ.) του  Πανεπιστημίου Μακεδονίας.
  • 2021-2022: Επιμορφώτρια σε σεμινάριο 160 ωρών με θέμα «Παιδαγωγική αξιοποίηση των ΤΠΕ και των εργαλείων web.2.0 για την υλοποίηση συνεργατικών δραστηριοτήτων σε έργα eTwinning και η ενσωμάτωσή τους στη διδασκαλία μαθημάτων» που διοργανώνεται από την Εθνική Υπηρεσία Υποστήριξης eTwinning στην Ελλάδα σε συνεργασία με το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο, το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου, την Ελληνική Ένωση για την Αξιοποίηση των ΤΠΕ στην Εκπαίδευση, το Εργαστήριο Προηγμένων Μαθησιακών Τεχνολογιών στη Δια Βίου και εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση του Παιδαγωγικού Τμήματος Δ.Ε., Πανεπιστημίου Κρήτης και το εργαστήριο προηγμένων εφαρμογών κινητών συσκευών και εκπαιδευτικών εφαρμογών, ΑΕΤΜΑ του Διεθνούς Πανεπιστημίου Ελλάδος.
  • 2020-2021: Επιμορφώτρια σε επιμορφωτικό πρόγραμμα 20 ωρών με τίτλο «Ταχύρρυθμη επιμόρφωση εκπαιδευτικών στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση» του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας.
  •  2020-2021: Επιμορφώτρια σε σεμινάριο 160 ωρών με θέμα «Αξιοποίηση των ΤΠΕ στην υλοποίηση έργων eTwinning και την διδασκαλία μαθημάτων» που διοργανώνεται από την Εθνική Υπηρεσία Υποστήριξης eTwinning στην Ελλάδα σε συνεργασία με το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο, το Πανεπιστήμιο Αιγαίου, το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου, την Ελληνική Ένωση για την Αξιοποίηση των ΤΠΕ στην Εκπαίδευση, το Εργαστήριο Προηγμένων Μαθησιακών Τεχνολογιών στη Δια Βίου και εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση του Παιδαγωγικού Τμήματος Δ.Ε., Πανεπιστημίου Κρήτης και το εργαστήριο προηγμένων εφαρμογών κινητών συσκευών και εκπαιδευτικών εφαρμογών, ΑΕΤΜΑ του Διεθνούς Πανεπιστημίου Ελλάδος.
  • 2020-2021: Επιμορφώτρια 25 ωρών  με θέμα «Διαφοροποιημένη Διδασκαλία και Μάθηση» που διοργανώνεται από την Επιστημονική Ένωση για την Προώθηση της Εκπαιδευτικής Καινοτομίας (Ε.Ε.Π.Ε.Κ.).
Μάιος 2024

Μουσικό Χωριό