Η ΤΑΙΝΙΑ ” Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ” ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ Π.Π.Λ. ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΩΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ” ΠΑΜΕ ΣΙΝΕΜΑ”

Αγαπητοί  φίλοι  ακροατές

το  ΠΠΛ   ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ,  θα  συμμετέχει  με   την  ταινία  ” Ο  ΚΥΚΛΟΣ   ΤΗΣ  ΖΩΗΣ” στο  5ο  ΦΕΣΤΙΒΑΛ  ΤΟΥ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ  ”  ΠΑΜΕ  ΣΙΝΕΜΑ”. Είναι  μια  τρυφερή,  ευαίσθητη  ταινία  μικρού  μήκους,  που  αφορά τ η  σύγχρονη  κοινωνική  ζωή!!! Σας  την  συστήνουμε  ανεπιφύλακτα!!

Είναι  πιθανόν  η  ταινία  να  βραβευτεί!!!

Σας  περιμένουμε  αρχές  Ιουνίου    στο  5ο  ΦΕΣΤΙΒΑΛ  ΤΟΥ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ‘  ΠΑΜΕ  ΣΙΝΕΜΑ”

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ  ΟΙ  ΜΑΘΗΤΕΣ:  Θάνος  Παπαδογιάννης, Πηγή  Λόζου, Εύα  Παπαχρήστου  κ.α

ΣΤΟ  ΡΟΛΟ  ΤΟΥ  ΚΑΘΗΓΗΤΗ:  Κουρκουλάκος  Ηλίας  , Φιλόλογος

ΑΠΟ   ΤΟ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟ  ΟΜΙΛΟ ΤΟΥ  Π.Π.Λ.  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ