Ενημέρωση για τους γονείς των μαθητών/τριών του Τμήματος Ένταξης

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι οι αξιολογήσεις των μαθητών/τριών έχουν ολοκληρωθεί. Έχουμε συντάξει τριμηνιαία εκπαιδευτικά προγράμματα που στηρίζονται στις υπάρχουσες γνώσεις, αλλά και στις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν οι μαθητές/τριες. Στο τετράδιο του κάθε παιδιού υπάρχει μέσα γραμμένο το ωρολόγιο πρόγραμμα του Τμήματος Ένταξης και η ημέρα και ώρα  συνεργασίας με τους γονείς.

Ως ημέρα και ώρα συνεργασίας της ειδικής παιδαγωγού με τους γονείς έχει οριστεί: Κάθε Τρίτη από τις 8.10 έως τις 8.40. Σε περίπτωση που κάποιος γονέας επιθυμεί να ενημερωθεί για την πρόοδο του παιδιού του, αλλά δεν μπορεί να έρθει στο σχολείο, μπορεί να τηλεφωνεί στο 2593061314 (τηλ. σχολείου) πάλι την ίδια ημέρα και ώρα (Κάθε Τρίτη από τις 8.10 έως τις 8.40). Φυσικά, σε περίπτωση που υπάρξει κάποιο έκτακτο περιστατικό μπορείτε να τηλεφωνείτε στο σχολείο και να κλείνουμε κάποιο ραντεβού.

Ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία!

Η ειδική παιδαγωγός

Καζάρα Ελένη