“Το σχολείο μας στο 7ο Φεστιβάλ Παραδοσιακών χορών”

Την Πέμπτη 6 Ιουνίου 2024, σε μια γιορτή που ξεχείλιζε η χαρά και το κέφι των παιδιών, οι μαθητές των τάξεων Β΄ & Γ΄ του σχολείου μας με την καθοδήγηση της γυμνάστριας κ. Ντούλιας Αναστασίας χόρεψαν με επιτυχία διάφορους χορούς στο 7ο Φεστιβάλ Παραδοσιακών χορών που διοργανώνει κάθε χρόνο το 2ο Δημοτικό Σχολείο Παραλίας Σταυρού.
Ευχαριστούμε πολύ τον Διευθυντή του Σχολείου, το Σύλλογο Διδασκόντων και το Σύλλογο Γονέων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Παραλίας Σταυρού, για την άψογη φιλοξενία τους.