ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Αγαπητοί γονείς,
σας γνωστοποιούμε το πρόγραμμα του σχολείου μας για την επόμενη εβδομάδα:
1. Την Τρίτη 12 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η εκπαιδευτική μας εκδρομή στο Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης, για την παρακολούθηση Θεατρικής Παράστασης.
Ώρα αναχώρησης: 08:15 π.μ. – ώρα επιστροφής 14:00 μ.μ. Την ημέρα αυτή ΔΕ θα λειτουργήσει το Ολοήμερο.
2. Την Τετάρτη 13 Απριλίου οι μαθητές θα μεταβούν στον Ιερό Ναό του χωριού μας για τη Θεία Λειτουργία των Προηγιασμένων Δώρων. Στη συνέχεια θα ακολουθηθεί κανονικά το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου.
3. Την Πέμπτη 14 Απριλίου, το σχολείο θα συμμετέχει στη δράση εθελοντισμού “Let’s do it Greece 2016!”. Το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου θα ισχύσει κανονικά.
4. Οι συμμετέχοντες μαθητές στη Λαμπαδηδρομία της «Μαθητιάδας 2016», θα συγκεντρωθούν την Κυριακή 10 Απριλίου στις 10:30 π.μ. στην Κεντρική Πλατεία του χωριού.
Δημοτικό Σχολείο Νέων Βρασνών

Κατηγορίες: Αρχική, Νέα. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.