Μια χριστουγεννιάτικη δράση στο πλαίσιο του μαθήματος των αγγλικών
Καθώς πλησιάζουν τα Χριστούγεννα, οι μαθητές και οι μαθήτριες της ΣΤ΄ Τάξης του σχολείου μας την Παρασκευή 22/12/2023 θέλησαν να προσφέρουν ένα δώρο στους μικρότερους συμμαθητές/τριες τους. Τι καλύτερο δώρο από ένα χριστουγεννιάτικο παραμύθι φτιαγμένο από τους ίδιους με την αμέριστη βοήθεια και συμπαράσταση της εκπαιδευτικού της αγγλικής γλώσσας κα. Μαρίας Χρυσοπούλου. Τι συμβαίνει λοιπόν …
Συνέχεια του άρθρου ‘Μια χριστουγεννιάτικη δράση στο πλαίσιο του μαθήματος των αγγλικών’ »