ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ 7-12-2022

Πραγματοποιήθηκε  την Τετάρτη 07-12-2022, επιμορφωτική ημερίδα, σύμφωνα με την εκπαιδευτική νομοθεσία, προς το διδακτικό και επιστημονικό προσωπικό των Δημοτικών σχολείων Εξαπλατάνου και Περίκλειας.

Το σύνολο των εκπ/κών εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας  και την απόλυτη ικανοποίηση για την αμεσότητα και την θεματική πληρότητα των παρουσιάσεων των δύο ομιλητριών, της κ. Σοφίας Βαβέτση, Πανεπιστημιακού σε θέση ΕΔΙΠ της Ιατρικής Σχολής του ΑΠΘ, με κλινικό έργο στην  Α΄ Πανεπιστημιακή Κλινική του ΓΝΘ, Εκπαιδευτικού, Ειδικής Παιδαγωγού και Συγγραφέα, καθώς και της κ. Ελένης Τσιβίκη, Ψυχολόγου-Εγκληματολόγου.

Ευχαριστούμε επίσης θερμά  τη Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου της Περιφέρειάς μας κ. Σωτηρία Σαμαρά, η οποία οργάνωσε και συντόνισε την επιμορφωτική ημερίδα.

Ο Δ/ντής του Δ.Σ. Εξαπλατάνου

Βασίλειος Λαμπρίδης