ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς και παιδιά

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως επειδή αύριο Δευτέρα 18 Ιανουαρίου 2021 τα σχολεία του Δήμου Φλώρινας είναι κλειστά εξαιτίας των δυσμενών καιρικών συνθηκών, τα μαθήματα θα γίνουν διαδικτυακά μέσω της πλατφόρμας webex όπως γίνονταν και πριν. Θα ισχύσει το ίδιο Ωρολόγιο Πρόγραμμα (02.10 μμ έως 05.20μμ).

Σας ξαναστέλνω σε αρχείο pdf το Ωρολόγιο Πρόγραμμα των μαθημάτων, καθώς και τις διευθύνσεις (συνδέσμους)  που θα ακολουθήσετε για να βρείτε το δάσκαλό σας.

Εσείς απλά ανοίξτε το αρχείο και τοποθετήστε το βελάκι της επιφάνειας εργασίας πάνω στον σύνδεσμο του δασκάλου που κάνει το μάθημα την αντίστοιχη ώρα, αν το βελάκι γίνει χέρι κάντε αριστερό κλικ και αυτόματα θα μεταφερθείτε στην εικονική αίθουσα διδασκαλίας, όπου σας περιμένει ο/η δάσκαλός/α σας. Εάν δεν πετύχει αυτός ο τρόπος αντιγράφετε τον σύνδεσμο στις διευθύνσεις της Google και πατήστε ENTER.

Με εκτίμηση                                                                                                                                              Ο Δντής του Σχολείου

Καπουλίτσας Αθανάσιος