cropped header

Δωρεά Ιδρύματος Αικατερίνης Λασκαρίδη

«ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ»
Ευχαριστούμε θερμά το Ίδρυμα Αικατερίνης Λασκαρίδη για την ευγενική του χορηγία  σε ηλεκτρονικό και αθλητικό υλικό για τους μαθητές του σχολείου μας.

Η πρωτοβουλία σας να στηρίξετε τα σχολεία της περιοχής μας με το πρόγραμμα «ΑΝΑ-ΠΝΟΗ» και η άμεση ανταπόκρισή σας στο αίτημα του σχολείου μας ώστε να εξοπλιστεί και να γίνει λειτουργική η νέα κτιριακή μας πτέρυγα, έδωσε χαρά στα παιδιά μας και ελπίδα σε όλους μας.

Σας ευχόμαστε να έχετε δύναμη στο έργο που επιτελείτε και να συνεχίσετε να προάγετε την κοινωνική αλληλεγγύη και την ανθρωπιά αποτελώντας έμπρακτα παράδειγμα προς μίμηση για όλους.

Η διευθύντρια του σχολείου

Ευαγγελία Λιαροπούλου

Προηγούμενη

Αίτηση Εγγραφής στο Ολοήμερο 2022-2023

Επόμενο

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

1 Σχόλιο

1. ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗ

Πολλά πολλά, συγχαρητήρια στη Διευθύντρια του Σχολείου μας για το σπουδαίο έργο της!!!

Υποστηριζόμενο από blogs.sch.gr & Θέμα βασισμένο στο Lovecraft από τον Anders Norén