Νοέ 21 2018

1ο Γυμνάσιο – Πρακτικό επιλογής τουρ. γραφείου για εκδρομή

Πρακτικό

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 1ο Γυμνάσιο – Πρακτικό επιλογής τουρ. γραφείου για εκδρομή

Δεκτές και μη δεκτές υποψηφιότητες για τη θέση Διευθυντή του ΓΕΛ Λευκίμμης

Πίνακες δεκτών και μη δεκτών υποψηφίων

Ενστάσεις κατά των πινάκων μπορούν να υποβληθούν στη ΔΔΕ Κέρκυρας μέχρι και την Παρασκευή 23/11 2018

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δεκτές και μη δεκτές υποψηφιότητες για τη θέση Διευθυντή του ΓΕΛ Λευκίμμης

Νοέ 20 2018

Eπιλογή Ταξιδιωτικού Γραφείου για τη διοργάνωση 4ήμερης Εκπαιδευτικής Εκδρομής στην Αθήνα (Βουλή των Ελλήνων) για την Γ Τάξη του 4ου Γυμνασίου Κέρκυρας (13-16 Δεκεμβρίου 2018)

ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΑΞΙΔΙΩΤ. ΓΡΑΦΕΙΟΥ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΕ ΘΕΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΤΟ 1Ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επαναπροκήρυξη – πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για κατάθεση προσφορών εκπαιδευτικής εκδρομής μαθητών του 2ου Λυκείου στην ESA – Ιταλία.

Νοέ 19 2018

2ο ΓΕΛ: Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Ταξιδιωτικών Γραφείων.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ο ΓΕΛ: Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Ταξιδιωτικών Γραφείων.

Νοέ 16 2018

ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΗΣ Γ ΤΑΞΗΣ ΣΤΗ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για διοργάνωση εκδρομής της Γ Λυκείου του ΓΕΛ Αγρού στη Βουδαπέστη

ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ 2018-19

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιλογή ταξιδιωτικού γραφείου για τη διοργάνωση πολυήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής που θα πραγματοποιηθεί από την Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου 2018 έως και την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018 στη Βουλή των Ελλήνων στην Αθήνα.

Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος A Β ΚΑΙ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ανακοινοποίηση στο ορθό: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος Ταξιδιωτικών Γραφείων για την 5ήμερη εκδρομή της Γ΄ τάξης του Γυμνασίου Σκριπερού με Λυκειακές Τάξεις.

Επιλογή ταξιδιωτικού Γραφείου για εκπ/κή εκδρομή του ΓΕΛ Αγρού

ΓΕΛ ΑΓΡΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ 2018-19

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιλογή ταξιδιωτικού Γραφείου για εκπ/κή εκδρομή του ΓΕΛ Αγρού

Επόμενα »