Σεπ 26 2022

Γυμν. Κασσιώπη διοργ. Εκπαιδ. Εκδρομής Κέρκυρα

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Γυμνάσιο Κασσιώπης – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διοργάνωση μονοήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στην πόλη της Κέρκυρας»

Σεπ 22 2022

Άδεια άσκησης Ιδιωτικού έργου επ αμοιβή

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Τύπος και δικαιολογητικά για την υποβολή αιτήματος ΑΔΕΙΑΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ»

Σεπ 14 2022

Εγκύκλιος Εισαγωγής Αθλητών στην Τριτοβ. Εκπαίδευση 2022

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Εισαγωγή διακριθέντων αθλητών/τριών στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023»

Σεπ 13 2022

Νέες τοποθετήσεις, διαθέσεις, τροποποιήσεις τοποθετήσεων εκπαιδευτικών

Πράξη ΠΥΣΔΕ Κέρκυρας 22η/ 2022

Τροποποιήσεις επισημασμένες με κίτρινο χρώμα

22η-ΠΙΝΑΚΑΣ-ΔΙΑΘΕΣΕΩΝ-ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΩΝ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Νέες τοποθετήσεις, διαθέσεις, τροποποιήσεις τοποθετήσεων εκπαιδευτικών

Επαναληπτικές Πανελλ.Μουσικών Μαθημάτων 2022

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Οργάνωση και διεξαγωγή των επαναληπτικών ειδικών εξετάσεων στα δύο νέα Μουσικά μαθήματα έτους 2022»

Επαναληπτικές Πανελλ.Ειδικών Μαθημάτων 2022

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Οργάνωση και Διεξαγωγή των Επαναληπτικών Εξετάσεων Ειδικών Μαθημάτων για τους υποψηφίους ΓΕΛ και ΕΠΑΛ 2022»

Σεπ 09 2022

3ο Λύκειο διοργ. εκπαιδ. εκδρομής Βέλγιο

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «3ο Λύκειο – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διοργάνωση πενθήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στο Βέλγιο»

Σεπ 07 2022

Αιτήσεις σε ΔΙΕΚ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Έναρξη υποβολής αιτήσεων επιλογής υποψηφίων καταρτιζομένων σε νέες ειδικότητες του Δημοσίου ΙΕΚ Κέρκυρας»

Σεπ 03 2022

Τοποθετήσεις αναπληρωτών 1ης φάσης

Έχει γίνει διόρθωση: Γενική ΠΕ02 (Σουπιώνης Κ., Κουγιουμτζή Ε.)

Οι τοποθετούμενοι θα προσέλθουν στο σχολείο ανάληψης υπηρεσίας (προσδιορίζεται στον πίνακα) από Δευτέρα 05 έως Τρίτη 06/09/2022

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τοποθετήσεις αναπληρωτών 1ης φάσης

Σεπ 02 2022

7ο Γυμνάσιο διοργ. Εκπαιδ. Εκδρομής Πιερία