Φεβ 02 2023

Μουσικό Σχολείο διοργ.εκπαιδ. εκδρομής Σερβία, Βελιγράδι

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Μουσικό Σχολείο Κέρκυρας – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διοργάνωση τετραήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στη Σερβία, Βελιγράδι»

Φεβ 01 2023

1o ΕΠΑΛ Κέρκυρας διοργ. εκπαιδ. εκδρομής Αχαΐα, Αιτωλοακαρνανία

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «1ο ΕΠΑΛ Κέρκυρας – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διοργάνωση τριήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στην Αχαΐα, Αιτωλοακαρνανία»

Φεβ 01 2023

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 3ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣ_ΚΗ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 3ο Γυμνάσιο Κέρκυρας – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διοργάνωση εκδρομής στη Θεσσαλονίκη.

Ιαν 31 2023

Λύκειο Καστελλάνων διοργ. εκπαιδ. εκδρομής Καστοριά

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο «Γυμνάσιο Καστελλάνων Κέρκυρας – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διοργάνωση τριήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στην Καστοριά»

Ιαν 31 2023