Φεβ 19 2019

Μοριοδότηση υποψηφίων Υπευθύνων ΕΚΦΕ – ΦΑΣΧΑ

Μοριοδότηση υποψηφίων Υπευθύνων ΕΚΦΕ

Μοριοδότηση υποψηφίων για θέση Υπευθύνου ΦΑΣΧΑ

Προθεσμία ενστάσεων κατά των πινάκων μοριοδότησης  από 20 έως 22/02/2019 (στα γραφεία της ΔΔΕ Κέρκυρας ή με e-mail: mail@dide.ker.sch.gr ή με FAX: 2661038119)

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Μοριοδότηση υποψηφίων Υπευθύνων ΕΚΦΕ – ΦΑΣΧΑ

Φεβ 18 2019

Προκήρυξη

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διοργάνωση τετραήμερης εκδρομής στα πλαίσια των προγραμμάτων Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης στον Βόλο.

Φεβ 18 2019

Η πρόσκληση του 1ου ΕΠΑΛ Κέρκυρας:

1ο ΕΠΑΛ Κέρκυρας-Πρόσκληση εκδήλωσης οικονομικής προσφοράς για Αριδαία Θεσσαλονίκη

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 1ο ΕΠΑΛ Κέρκυρας – Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διοργάνωση τετραήμερης μετακίνησης μαθητών

Φεβ 16 2019

Τοποθέτηση Υπευθύνου ΠΛΗΝΕΤ ΔΔΕ Κέρκυρας

Τοποθέτηση Υπεύθυνου Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών με απόσπαση

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τοποθέτηση Υπευθύνου ΠΛΗΝΕΤ ΔΔΕ Κέρκυρας

Φεβ 15 2019

Πρόσκληση

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 4ο ΓΕΛ: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική εκδρομή στη Βουλή (ανακοινοποίηση)

Φεβ 15 2019

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ο ΕΠΑΛ: Γυμνάσιο Φαιάκων: Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για περιβαλλοντική εκδρομή στη Θεσσαλονίκη

Φεβ 14 2019

2ο ΓΕΛ: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων.

Πρόσκληση

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ο ΓΕΛ: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων.

Πρόσκληση

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ο Γυμνάσιο: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη.

Πρόσκληση

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ο Γυμνάσιο: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική επίσκεψη της χορωδίας του σχολείου στην πόλη της Καρδίτσας.

Φεβ 12 2019

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Γυμνάσιο Φαιάκων: Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για περιβαλλοντική εκδρομή στο Ναύπλιο

Επόμενα »