Η έναρξη της σχολικής χρονιάς, η εποχή του φθινοπώρου, οι παγκόσμιες μέρες και γιορτές υπήρξαν έμπνευση και αφορμή για τις καλλιτεχνικές δημιουργίες των παιδιών και των δασκάλων. Ομαδικές κατασκευές διακόσμησαν τις τάξεις και ατομικές χειροτεχνίες θα γίνουν ενθύμιο σε κάθε μαθητή. Συνεχίζουμε ακάθεκτοι με χαρά και φαντασία!
- ΤΜΗΜΑ 1 “Βασιλιάδες & Βασίλισσες-Το κάστρο της ειρήνης“🤴👸
- ΤΜΗΜΑ 2 “Το απίθανο τσίρκο“🎪
- ΤΜΗΜΑ 3 “Ζούγκλα“🦁🐘🐯🐵
- ΤΜΗΜΑ 4 ”Αστεράκια“✨