ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ

7ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ιωνίας                                                                                                                  22 Φεβρουαρίου 2018

1. Λόγω επιμορφωτικής ημερίδας που διοργανώνει η Σχολική Σύμβουλος 21ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής την Τρίτη 27/2/2018 για τους εκπαιδευτικούς των Α’ και Β΄ τάξεων, οι μαθητές των προαναφερόμενων τάξεων  δεν θα προσέλθουν στο Σχολείο για μάθημα αυτήν την ημέρα.
  2. Λόγω επιμορφωτικής ημερίδας που διοργανώνει η Σχολική Σύμβουλος 21ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής την Τετάρτη 28/2/2018 για τους εκπαιδευτικούς των Γ’ και Δ’ τάξεων, οι μαθητές των προαναφερόμενων τάξεων  δεν θα προσέλθουν στο Σχολείο για μάθημα αυτήν την ημέρα.
  3. Λόγω επιμορφωτικής ημερίδας που διοργανώνει η Σχολική Σύμβουλος 21ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής την Πέμπτη 1/3/2018 για τους εκπαιδευτικούς των Ε’ και ΣΤ’ τάξεων, οι μαθητές των προαναφερόμενων τάξεων  δεν θα προσέλθουν στο Σχολείο για μάθημα αυτήν την ημέρα.