Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Ευχαριστίες από το Σύλλογο Πρόληψης Τροχαίων Ατυχημάτων Ανηλίκων

Ευχαριστίες από το Σύλλογο Πρόληψης Τροχαίων Ατυχημάτων Ανηλίκων

Χωρίς τίτλοΤο Διοικητικό Συμβούλιο του Πανελληνίου Συλλόγου Τροχαίων Ατυχημάτων Ανηλίκων, με επιστολή του, ευχαριστεί το σχολείο μας για την στήριξη του έργου του, την κοινωνική ευαισθησία και την κινητοποίηση, που είχε ως αποτέλεσμα την συγκέντρωση τετρακοσίων κιλών καπακιων.

Υπενθυμίζουμε ότι η οικολογική/κοινωνική δράση συγκέντρωσης καπακιων,την οποία “τρέχουν” από πέρσι τα παιδιά της Γ΄και Δ΄τάξης με τις δασκάλες Φανή Σαμορέλη, Αναστασία Μιχαηλ και Λίτσα Γιαννοπούλου συνεχίζεται και τη φετινή χρονιά.

Στόχος τα 1000 κιλά και το bonous του αναπηρικού αμαξιδίου που θα κάνει πιο εύκολη τη ζωή σε ένα παιδί που το χρειάζεται.

Περιμένουμε την ευαισθητοποίηση όλων και φυσικά τα καπάκια σας.